0 prekė (-ės) - 0.00€
Jūsų krepšelis tuščias
Populiariausios prekės

Dangaus žibintai (mėlynas)

Dangaus žibintai (mėlynas)
Modelis: 09,095
Likutis: 15
Kaina: 1.00€ 0.50€
Kiekis:  
   - ARBA -   

Dangaus žibintai yra pagaminti iš specialaus ekologiško popieriaus ir gali būti įvairių formų ir dydžių. Popierinio kupolo apačioje montuojamas degiklis, kuris šildo orą žibinto viduje, todėl jis kyla ir švyti iš vidaus. Dangaus žibintas danguje atrodo it ugnies kamuolys, kuris pamažu virsta ryškiu šviesos tašku. Paleidę jį į orą, galėsite gėrėtis 20 minučių reginiu, kurio metu dangaus žibintas pakils net į 200 metrų aukštį.

Dangaus žibintas - jūsų svajonių ir tikslų simbolis. Paleidę jį, sugalvokite norą lyg vaikystėje matant krintančią žvaigždę. Turėsite 20 minučių lengvo ir švaraus jausmo, kai mintys pozityvios, o nuotaika pakili.

Skraidantys dangaus žibintai gali būti maloni, bet neįpareigojanti dovana. Ne tik merginai ar moteriai, jį patiks ir vyrui. O jei paleisite į dangų daugybę dangaus žibintų, pakerėsite ne tik save ir mylimąjį, bet ir kaimynus. Dangaus žibintai skirti įvairiomis progomis: gimtadieniui, jubiliejui, vestuvėms, Naujiesiems metams, iškylai, pristatymui - ar bet kurią paprastą dieną.

Mažas stebuklas - didelis džiaugsmas.

Dydis 102 x 58 cm